Cup: prognozy AI

RussiaRosja Sezon 2026/27 Drużyny: 20 Zał. 1888
Odblokuj wszystkie typy AI od $29.99/miesiącKarta, PayPal lub mobile money

Brak typów

Typy dla tej ligi pojawią się po ich wygenerowaniu.

Tabela ligowaSezon 2026/27

#DrużynaM ZRP RBPktForma
1 Dinamo Kirov 4 211 +1 7 ZRZP
2 Znamya Noginsk 4 211 -1 7 ZZRP
3 Ska-khabarovsk 2 200 +6 6 ZZ
4 Torpedo Vladimir 2 110 +3 4 ZR
5 Amkar 2 110 +2 4 ZR
6 Broke Boys 2 101 -1 3 ZP
7 Kristall 1 001 -1 0 P
8 Bomik 1 001 -1 0 P
9 KAMAZ 1 001 -1 0 P
10 Dinamo Bryansk 1 001 -2 0 P
11 Pobeda Nizhniy Novgorod 1 001 -2 0 P
12 Strogino 1 001 -3 0 P
Aktualizacja: 17.10.2026

Cup

Puchar to prestiżowy turniej w piłce nożnej w Rosji, który prezentuje intensywną rywalizację wśród czołowych klubów. Odbywa się corocznie, zazwyczaj na początku wiosny i kończy się wielkim finałem pod koniec sezonu. Ta wysoko konkurencyjna forma turnieju obejmuje mecze eliminacyjne rozgrywane w jednym meczu, z wyjątkiem finału, co tworzy ekscytującą atmosferę, w której każdy mecz ma znaczenie. Znane zespoły, takie jak Spartak Moskwa i Zenit Petersburg, odcisnęły swoje piętno w bogatej historii turnieju, przyciągając zapalonych kibiców pragnących zobaczyć, jak ich kluby zdobywają upragniony trofeum. Fani śledzą Puchar nie tylko dla wspaniałej piłki nożnej, ale także dla historii outsiderów i dramatycznych starć, które definiują turnieje pucharowe. Z historią pełną emocji i wysokiej stawki, Puchar pozostaje jednym z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu rosyjskiej piłki nożnej.

Sędziowie: Cup

SędziaMeczeKartki/mvs ligaPonad 4,5Karny
Vladimir Moskalev105,50+29%70%30%
Sergey Cheban133,69+6%31%31%
Evgeniy Kukulyak114,09+11%36%18%
Sergey Tsyganok143,36+2%29%36%
Kirill Levnikov103,80+8%40%10%
Ivan Abrosimov93,33+1%22%22%
Aleksey Sukhoy93,22+2%33%22%

Wszyscy sędziowie →

Premium: prawdopodobieństwa kartek, karnego i czerwonej kartki dla każdego meczu ze znanym sędzią. Odblokuj Premium →